O nás

Natlačili sme veľa dobrého do jednej firmy

Spoločnosť COMPRESSED GAS s.r.o. vznikla v roku 2007. Pri jej zrode stáli dvaja zakladatelia, ktorí do firmy priniesli bohaté 12-ročné skúsenosti v oblasti predaja a servisu techniky na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu.

Vďaka profesionálnemu prístupu naša spoločnosť rýchlo rástla. Stali sme sa spoľahlivým partnerom mnohých zákazníkov, a keďže sme im vždy vychádzali v ústrety, naše činnosti sa neustále rozširovali.

V roku 2009 sme otvorili veľkosklad a e-shop. V roku 2013 sme už mali vlastné firemné priestory

 

Určite si ako väčšina zákazníkov kladiete rovnakú otázku...


Prečo by ste si mali kúpiť skrutkový kompresor od našej spoločnosti

Čo všetko pre vás vieme urobiť?

Špecializujeme sa najmä na dodávky, montáž, inštaláciu, opravy a servis kompresorov, dúchadiel, vývev a sušičov stlačeného vzduchu.

Zabezpečujeme tiež opravu klimatizácii, chladiarenských zariadení, tepelných čerpadiel, filtrov, chillerov a všetkých zariadení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu.

Ak potrebujete spraviť revízie a kontroly čerpadiel na zavlažovanie a rozvody čistej vody, alebo dodať domáce a automatické vodárne, či čerpadlá najrôznejších druhov, tiež sa na nás môžete obrátiť.

Zameriavame sa aj na príslušenstvo. Klientom vieme dodať protihlukové kryty pre kompresory, dúchadlá, kompresorové a chladiace stanice.

produkty

Nielen produkty, ale aj služby

Vieme, že dodaním produktu naša práca nekončí. Klientom poskytujeme najmä komplexné služby v oblasti výroby a úpravy stlačeného vzduchu, vzduchotechniky, chladenia vody a kvapalín, pneudopravy, riadiacich systémov kompresorových staníc a staníc chladenia. Aby mali všetko pod jednou strechou.

Taktiež dodávame kompresorové stanice na kľúč. V prípade potreby zabezpečíme vypracovanie projektov a projektovej dokumentácie.

Pre individuálnych zákazníkov tu máme aj ďalšie doplnkové služby ako servis, prenájom, požičovňa, second hand, opravy, revízie, údržba, merania spotreby stlačeného vzduchu, či technické poradenstvo.

služby

Prečo my?

Lepšie raz vidieť ako stokrát čítať

Nájdete nás v Chynoranoch, pôsobíme však na celom Slovensku. Ak by ste si chceli naživo pozrieť novinky zo sveta kompresorov, navštívte náš showroom, kde vám všetko radi ukážeme a vysvetlíme.

V našom showroome a v dielňach tiež robíme praktické školenia a ukážky servisnej činnosti na nami dodávaných zariadeniach.

A ešte čosi navyše...

Nezabúdame ani na podporu dobrých vecí, najmä športu, umenia, zdravotníctva a ďalších.

Od roku 2008 sme partnerom basketbalového oddielu BK DOMOV Topoľčany, podporujeme tu hlavne mládežnícke vekové kategórie.

časová os compressed gas

2007Začíname! V roku 2007 sme založili spoločnosť s názvom COMPRESSED GAS s.r.o.

2008


Naše prvé štyri želiezka v ohni – zamestnanci, ktorí so sebou prinášajú 12-ročné skúsenosti z oblasti predaja a servisu techniky na výrobu stlačeného vzduchu. Zameriavame sa na kompresory, dúchadlá, sušiče, filtre a ďalšie produkty.

2009


Otvárame e-shop. Klientom ponúkame najväčší výber sušičiek stlačeného vzduchu skladom ihneď k odberu. Do našej ponuky pribúdajú membránové dúchadlá pre domáce čistiarne odpadových vôd.

2010


Začíname s predajom pneumatického náradia. A tiež sme sami nakúpili prístroje na meranie spotreby stlačeného vzduchu, vibrodiagnostické meranie a meranie netesností v rozvodoch stlačeného vzduchu.

2011


Na rad prichádza výkup starších a použitých kompresorov, a tiež výkup a predaj zánovných kompresorov a dúchadiel.

2012


Začíname stavať vlastné firemné priestory. A tiež pridávame do ponuky piestové kompresory, ktoré máme skladom ihneď k odberu. 

2013


Sťahujeme sa do vlastného! A pribúda nám aj ďalšia veľká novinka - montáž vlastných skrutkových kompresorov ESOair. Predmet našej činnosti rozširujeme o predaj a servis chladiacich zariadení (klimatizácie, chladiče kvapalín a pod.).

2014Narástli sme, máme už 14 zamestnancov a chceme niečo z toho dobrého vrátiť späť. Prezentujeme sa na MSV Nitra 2014.